موفقیت دو جوان دشتیاتی در عرصه فرهنگی و هنری

 سومین اثر سجاد واعظی " قلم اینجا رسید و ..." روانه ی بازار کتاب می شود

به گزارش خبرگزار آتی بان، سومین اثر "سجاد واعظی" نویسنده دشتیاتی ساکن دشتستان با نام «قلم اینجا رسید و  ...» روانه ی بازار کتاب می شود .

"سجاد واعظی" نویسنده دین پ‍ژوه و حافظ کل قرآن کریم  به زودی سومین اثر خود را روانه ی بازار کتاب خواهد کرد. این کتاب که " قلم اینجا رسید و ..."نام دارد، قرار است از سوی انتشارات آذینه گل مهر تهران در تیراژ 2000 نسخه منتشر شود.

"قلم اینجا رسید و ..." در برگیرنده ی مقالات و یادداشت های مطبوعاتی "سجاد واعظی"، نویسنده ی دشتستانی است که طی چند سال اخیر در نشریات سراسری از جمله همشهری و مطبوعات محلی استان بوشهر از جمله اتحاد جنوب، بیرمی، نصیر بوشهر، نسیم جنوب و ... انتشار یافته اند. محتوای اکثر مطالب کتاب، در حوزه ی قرآن پ‍ژوهی، عرفان، ادیان جهان، حافظ قرار دارد. علاوه بر این، چند گفت و گو نیز از نویسنده ی این کتاب، پیوست کتاب " قلم اینجا رسید و ..." است.

وبلاگ دشتی ها با افتخار موفقیت جناب واعظی را تبریک عرض کرده و از خدای منان آرزومند افتخار آفرینی روز افزون ایشان است

 

آشنایی با نویسنده:

سجاد واعظی متولد سال 1360 خورشیدی از فعالین قرآنی استان بوشهر و کشور است. وی علاوه بر تحصیلات عالی حوزوی، دارنده ی مدرک کارشناسی علوم قرآن و حدیث و کارشناسی ارشد ادیان و عرفان با گرایش ادیان غیرابراهیمی است. واعظی سه سال پیاپی برگزیده جشنواره دین در مطبوعات محلی استان بوشهر بوده و همچنین رتبه نخست بخش مقالات دینی از هفته نامه بیرمی در نخستین جشنواره مطبوعات محلی استان را به خود اختصاص داده است. به تازه گی نیز تارنگار شخصی اش از برگزیده های جشنواره ی وبلاگ نویسی استان بوشهر شناخته شده است.

 در زمینه ی موفقیت های قرآنی سجاد واعظی، می توان به کسب رتبه ممتاز مسابقات بین المللی کشور عربستان در سال 1384 و چندین کسب رتبه اول تا سوم در مسابقات قرآنی کشوری اشاره داشت. قرآن پژوهی و دین پژوهی دو زمینه ی اصلی مطالعات تخصصی ایشان است.

علاقمندان برای آشنایی بیشتر با شخصیت و اندیشه های سجاد واعظی می توانند از تارنگار شخصی وی به نشانی http://hafezmalamati.blogfa.com و http://sajadvaezi.blogfa.com دیدن نمایند.

 واعظی پیشتر، انتشار دو  کتاب "خرما، درخت زندگی" و "حدیث آرزومندی" را در کارنامه ی نویسنده گی خود به ثبت رسانده است.

 

 

فیلم ساز خورموجی در نهمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه خلیج فارس

باخبر شدیم فیلم کوتاه داستانی"دو مرد و یک شهر" به نویسندگی و کارگردانی فیلم ساز جوان خورموجی عبدالرضا بی گناه موفق به راهیابی به نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان خلیج فارس شده است.فیلم  کوتاه شش دقیقه ای بی گناه امروز بعد از ظهر در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر به نمایش در خواهد آمد.در ضمن پوستر فیلم ایشان نیز در بخش پوستر پذیرفته شده است.

وبلاگ دشتی ها ضمن تبریک به جناب بی گناه آرزومند است بتواند مقام های ارزنده را نیز برای شهرستان و استان کسب نماید.

بد نیست بدانید جشنواره فوق از 30 فروردین تا دوم اردیبهشت به میزبانی بوشهر و با عنوان خلیج فارس برگزار می‌شود.
نهمین دوره این جشنواره در چهار بخش فیلم کوتاه، عکس، فیلمنامه و پوستر با هدف فراهم آوردن بستر مناسب برای تبادل اندیشه‌ها از طریق گردآوری و عرضه هدفمند آثار، کشف توانمندی‌ها و تشویق سینماگران عرصه فیلم کوتاه به ابتکار و نوآفرینی برگزار می‌شود.
هنرمندان 11 استان کشور شامل خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمان، مرکزی، هرمزگان، یزد و بوشهر در این جشنواره حضور دارند.
 

 

/ 2 نظر / 12 بازدید
ضیافت شادخواران

از لطف شما دوستان خوب همشهری ممنونم نام کامل شما را میخواستم تعبیر زیبایی بکار بردید نویسنده دشتیانی http://hafezmalamati.blogfa.com/

ضیافت شادخواران

از لطف شما دوستان خوب همشهری ممنونم نام کامل شما را میخواستم تعبیر زیبایی بکار بردید نویسنده دشتیانی http://hafezmalamati.blogfa.com/