انتصاب فرماندار دشتی

نسیم جنوب;در حالیکه رایزنی های مختلفی در مورد فرمانداری دشتی به گوش می رسید، غلامرضا مهرجو به عنوان فرماندار دشتی معرفی شد. غلامرضامهرجو که بعد از استانداری دکتر سالاری به عنوان استاندار بوشهر، به سمت مدیرکل سیاسی استانداری منصوب شده بود، این پست را ترک می کند تا به فرمانداری شهرستان دشتی برود و این مسئولیت را بر عهده بگیرد.

گفتنی است از سال 88 تاکنون سیدعلی هاشمی فرماندار شهرستان دشتی می باشد.

بد نیست بدانیم مهرجو اصالتا اهل روستای فقیه حسنان دشتی و پیش از این نیز در سال 84از گزینه های جدی انتصاب فرمانداری دشتی از طرف سید پورفاطمی نماینده مردم دشتی تنگستان بوده اند.

 پیروزی مقتدارنه ایرانجوان خورموج
از هفته نوزدهم مسابقات فوتبال دسته سوم کشور ذوب آهن اصفهان در خانه مغلوب تیم ایرانجوان خورموج شد.

فارس;شاگردان بهنام ابولی امروز موفق شدند در اصفهان با دو گل مهدی جمالی مهاجم سرعتی خود در دقیقه 29 و عنایت رزمجودر دقیقه 58 سه امتیاز شیرین بازی را از آن خود نمود تا کم کم خود را به بالای جدول برساند و امیدش برای صعود به لیگ دسته دوم کشور بیشتر شود.

تیم ذوب آهن اصفهان هر چه تلاش کرد نتوانست  شاگردان ابولی را شکست دهد و تنها از روی نقطه پنالتی موفق شد دروازه ایرانجوان خود را باز کند.

شاگران با غیرت بهنام ابولی  با این برد شیرین 32 امتیازی شدند و بعد از ذوب آهن و بعث کرمانشان با یک بازی کمتر همچنان در رده سوم جدول قرار گرفت تا بتوان با دو بازی که در خانه خواهد داشت امیدش به صعود مستیم به لیگ دسته دوم را حفظ نماید.

/ 2 نظر / 5 بازدید
خورموج

مهرجو از نیروهای توانمند هستند، با سابقه ی درخشانی که دارند حتمآ موفق میشوند و شهرستان دشتی به جایگاه حقیقی خود باز میگردد.با آرزوی موفقیت ایشان در منصب جدیدشان.

محمدجواد خومو

سلام دوست عزیز حالا نظرت خوت چن ککا!! گزینه پورفاطمی که پیک در رفت!