آخرین انتصاب سال

با حضور حیدر بحرانی مدیرکل دادگتسری استان در جلسه شورای اداری دشتی در روز پنج شنبه گذشته هدايت راهوي را به عنوان رئس دادگستري و آقاي سالار مومني را بهعنوان دادستان جديد عمومي انقلاب شهرستان دشتي معرفي و از رياست سابق دادگستري تقدیر شد.

آخرین شنیده های سال

 

- با توجه انتصاب غلامحسین کرمی به عنوان معاون برنامه ریزی استانداری بیش از پیش خبر احتمال کاندیداتوری دکتر شهریاری(معاون پارلمانی وزارت اقتصاد و دارایی) در حوزه انتخابی بوشهر گناوه و دیلم به گوش می رسد.

- شنیده ها حاکی از آن است که این روزها احتمال کاندیداتوری افراشته استاندار در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان بیشتر قوت گرفته است. و با مطرح شدن افراشته حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان همانند چند دوره انتخابات مجلس ترافیک افراد شاخص و رقابت بیشتری را می طلبد چرا که پیش از این نیز نام  عباس علوی نژاد(مدیرکل توسعه منابع وزارت کشور) ،حجه الاسلام مصلح (امام جمعه خورموج) ،عبدالصمد دولاح(وکیل پایه یک دادگستری) ،غلامحسین زارعی(مدیر کل تعاون استان بوشهر) ،دیکتر سملی(مدیر کل بیمه خدمات درمانی استان بوشهر نیز در این حوزه مطرح شده بود.

- با توجه توجه به پيگيريهاي جدي عطارزاده براي بركناري افراشته و ملاقات حضوري وی با رياست محترم جمهوري، تصميم نهايي دولت بر اين قرار گرفته شده  كه افراشته به استان هرمزگان منتقل شود ،چون استاندار هرمزگان بعنوان رئيس دفتر آقاي احمدي نژاد برگزيده شده است. اگر این امر روی دهد برای دومین بار است که افراشته از استان بوشهر به استان هرمزگان تغییر مکان می دهد پیش ازاین نیز در پست مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اتفاق افتاده بود.

- مدتی است که بر سر مدیرکل شیلات استان حرف و حدیث های بسیاری شنیده می شود ولی ظاهرا مدیرکل شدن اتابک زاده بسیار قویتر شده است و احتمال این وجود دارد که در روزهای آینده وی رسما معرفی شود.

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
محمد باقر حاجيانی

سلام حتما ميام اگه وسط راه نکشنمون اين راننده ها. شرق هم رفع توقيف شد سال نو هم داره مياد خوبه نه؟

م.جوادغريبی

جناب شاکری عزیز سلام طالعتان مبارک است چنان که خودنیزبدان اذعان واذهان داریددردارالسطنه ودارالخلافه سیاست معلوماتی نداشته ام ومحتوما"ومسجلا"طی سنوات اخیر نیزدربروزرسانی گفتارمکتوب ساعی نبوده ام.ولی خواستم اگر که صلاح بدانید استفهامی رادرقامت مفاهمه ومباحثه ونه مجادله ومخاصمه دروبلاگتان گذارید تامبرهن شودکه داکترین دوستان برچه سیاقی استوار است. Extraction چندی روزپیش دوستی درخصوص دورجدیدتبلیغات داوطبان مدعی درکارزارانتخاب مجلس سخن به میان آوردندوازعدم اجماع تفکراتی واتفاق کلامی نخبگان شهرستان بشدت انتقادمی نمودندتا آنجاکه حتی خواهان نقد عملکرد چندساله نماینده گان منطقه بودند ودرپی چرایابی وچراجوبی ... فعلا کامران باشید