نمایشگاه کتاب یا...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

این روزها به مناسبت هفته کتاب نمایشگاهی در محل شهر و روستا سابق در خیابان شهید رجایی خورموج بر با شده که مثل همیشه از یک سری کتابهای تکراری که چند سالی است برای عرضه در نمایشگاه های مختلفی عرضه شده ولی خریداری نشده است و باز در نمایشگاه هفته کتاب! برای عرضه به علاقمندان گشایش یافته،معمولا یکسری کتابهای مربوط به زیبایی و آرایش، داستانهای عاشقانه و...از کتابهای اساسی و کتابهایی که معلومات واطلاعات ارزندهای به خواننده ارائه دهد خبری نیست از کتابهای نویسندگان شهرستانی واستانی خبری نیست ازکتابهایی که راجع به اطلاعات شهرستان و...ندانم اما فکر کنم حالا حالاها باید این کتابها را تحمل کنیم تاکی؟؟

 

-همایش گویش دشتی به همت کانون نگین جنوب دشتی و با حمایت ادارات شهرستان روز بنج شنبه دهم آذر ماه در مجتمع فرهنگی هنری  با حضور اساتید دانشگاه و صاحبنظران برگزار می گردد.

بد نیست بدانید در حاشیه همایش: ازجمله مهمانان این همایش می توان به دکتر حمیدی و سهیل محمودی! اشاره کرد.شهرداری مسئول بشتیبانی همایش ،شرکت ساردو مسئول تهیه ناهار،سازمان هلال احمر مسئول بذیرایی دسر همایش،شرکت تعاونی روستایی هزینه رفت و برگشت دومهمان تهرانی و...،به علت تبلیغات ضعیف تا امروز بسیاری از خورموجی ها  ودشتی ها از برگزاری چنین همایشی مطلع نیستند!( در آینده از گویش اصیل دشتی که یکی از اصیل ترین گویش های ایرانی است بیشتر خواهم گفت)

 

-تشیع بیکر استاد آتشی امروز ساعت 14:30 از مجتمع فرهنگی وهنری بوشهر تا امامزاده عبد المهمین برگزار می گردد و در کنار آرامگاه شیخ حسین چاهکوتاهی،محمد بیابانی و...

 

-حسین بختیاری آزاد نیز از سازمان آموزش و برورش رفت و عباسی ریس سازمان دانش آموزی استان به سربرستی سازمان استان برگزیده شد.از گزینه های مطرح ریاست سازمان علی عاشوری،عباسی وغلامحسین کرمی...هستند

-در یک ماه گذشته (آبان ماه)دمای خورموج  بین 11 تا 37 درجه سانتیگراد ودرهمین مدت رطوبت آن بین 6 تا 100 در صد در نوسان بوده است.

/ 0 نظر / 9 بازدید