فرزند دشتی ،مشاور وزیر کشور شد

وزیر کشور در حکمی حجت الاسلام و المسلمین داود نمازی را به سمت مشاور خود در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت منصوب کرد.

 

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در بخشی از حکم «عبدالرضا رحمانی فضلی» خطاب به نمازی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و سوابق علمی ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت منصوب می کنم.

در این حکم تصریح شده است: هماهنگی و ایجاد تعامل کارآمد و موثر با حوزه های علمیه، روحانیون معزز و ائمه محترم جمعه و جماعات در سراسر کشور و تقویت گسترش همکاری ها و نیز برنامه ریزی مناسب و مطلوب برای استفاده از تجارب و نقطه نظرات ایشان در راستای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی و انجام شایسته وظایف و ماموریتهای مهم و خطیر وزارت کشور از جمله مواردی است که انتظار دارد با پیگیری و تلاش هایتان محقق شود.

وزیر کشور در این حکم توفیق روزافزون نمازی را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و تحت رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ˈمدظله العالیˈ از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شد.

 بد نیست بدانیم  حجت الاسلام و المسلمین نمازی که متولد سال 1355 دشتی فرزند آیت الله حاج شیخ حسین نمازی از علما دشتی هستند.ایشان تحصیلکرده حوزه علمیه قم واز محضر آیات عظام احمدی شاهرودی ،دشتی ،امامی حجتی ،وحیدی خراسانی ،لنکرانی و...کسب فیض نموده اند.نمازی سابقه کاندیداتوری از حوزه انتخابیه دشتی در دوره هشتم مجلس را نیز در کارنامه خود دارند.

وبلاگ دشتی ها با افتخار انتصاب  حجت الاسلام و المسلمین نمازی را تبریک گفته امید همه فرزندان دشتی موفق و موید باشند.

 

/ 0 نظر / 10 بازدید