دشتی مان را دریابید...

اعزام  پنج تیم امدادی هلال احمرکهگیلویه و بویراحمد

معاون امداد و نجات هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از وقوع سیل در استان بوشهر و اعزام پنج تیم امدادی برای نجات سیل زدگان استان خبرداد.
مهدی نویدی به خبرنگار مهر گفت: این تیمهای امداد و نجات ساعتی پیش به مناطق سیل زده دشتی ، کاکی و درویشی استان بوشهر اعزام شدند.

وی افزود: تیم امداد و نجات هلال احمر این استان با 35 امدادگر به این مناطق اعزام شده است.

نویدی اظهار داشت: علاوه براین موتورهای روبین، چادرهای امدادی، آب معدنی، مواد غذایی، پتو و موکت به این مناطق ارسال شده است.

وی بیان کرد: همچون زلزله اخیر در این شهرستان، پنج استان همسایه بوشهر کار امدادرسانی را در این حادثه انجام می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، بارندگی شدید طی بعداز ظهر امروز چهارشنبه موجب وقوع سیل در این مناطق دراستان بوشهر شده است.

 اعزام تیمهای هلال احمر استان فارس

در پی بارش نزولات آسمانی تیمهای عملیاتی هلال احمر به مناطق سیل زده بوشهر اعزام شدند.
در پی بارش نزولات آسمانی در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت مناطقی از شهرستانهای آباده، کازرون، سپیدان، ممسنی، فیروزآباد، فراشبند، استهبان، اقلید و خرامه دچار آبگرفتگی شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس در این خصوص گفت: 20 تیم عملیاتی این جمعیت به مناطق یاد شده و دو تیم عملیات کوهستان نیز به مناطق کوهستانی اعزام شده اند.

علیرضا حکمت اظهار داشت: تیمهای عملیاتی جمعیت هلال احمر فارس از شهرستانهای لار، گراش، فسا، شیراز و مرودشت در قالب شش تیم به استان بوشهر اعزام شدند.

وی تصریح کرد: اقلامی مانند پتو از شهرستان جهرم و پلاستیک و موکت نیز از شهرستان شیراز جهت آسیب دیدگان استان بوشهر به منطقه شنبه اعزام شد.

تیم آنست جمعیت هلال احمر استان فارس به استان بوشهر اعزام شد و معاونت امداد و نجات این جمعیت آمادگی کامل خود را برای امدادرسانی به هم استانیها اعلام کرد.

تیمهای عملیاتی جمعیت هلال احمر استان فارس در شعب شهرستانی جهت امدادرسانی به حادثه دیدگان به صورت آماده باش هستند.

/ 0 نظر / 12 بازدید