فرماندار دشتی54 پروژه عمرانی در دشتی به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار دشتی گفت: در دهه فجر امسال، 54 پروژه عمرانی با اعتبار 15 میلیارد تومان در شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد.

رضا جمشیدی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: همزمان با سی‌امین سال پیروزی انقلاب 30 پروژه مهم با حضور مسئولان استان افتتاح می‌شود.
وی مهم‌ترین پروژه را افتتاح قطعه نخست چهار خطه دولت‌آباد به زیارت ذکر کرد و افزود: این پروژه به طول 42 کیلومتر در دست احداث است که قطعه نخست به طول شش کیلومتر در دهه فجر افتتاح می‌شود.
فرماندار دشتی گفت: با احداث این پروژه هزار و 200 خانوار با جمعیت 5 هزار و 500 نفر و 20 روستا از آن بهره‌مند می‌شوند.
وی اتصال مرکز شهرستان به مناطق ساحلی و گمرک لاور و بزرگراه سیراف و ارتباط با پارس شمالی را از دیگر مزایای این طرح عنوان کرد.
جمشیدی به ایجاد امکانات مختلف در دشتی بعد از انقلاب اشاره کرد و افزود: پیش از انقلاب در شهرستان هیچ راه آسفالته‌ای وجود نداشته اما بعد از انقلاب 552 کیلومتر راه آسفالته و 85 کیلومتر راه شنی احداث شده است.
فرماندار دشتی اضافه کرد: رشد فضای آموزشی پس از انقلاب در بخش مرکزی 131 درصد و در بخش کاکی 350 درصد بوده است.
جمشیدی افزود: به برکت انقلاب 96 درصد روستاها به شبکه آب سراسری وصل و تمام روستاهای بالغ بر پنج خانوار از برق و تلفن برخوردار شدند.
جمشیدی با اشاره به اقدامات مهم دولت نهم گفت: اعتبار عمرانی شهرستان از 7 میلیارد تومان در سال 84 به 22 میلیارد و 690 میلیون تومان افزایش یافته است.
وی ادامه داد: در سال 86 اعتبار عمرانی شهرستان 5/16 میلیارد بوده که تاکنون 15 میلیارد برای اجرای پروژه‌ها هزینه شده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز 35 درصد افزایش یافته است.
جمشیدی گفت: سرانه ورزشی که قبل از دولت نهم 2/5 سانتی متر بود و اکنون بالغ بر 80 سانتی متر است.
وی افزود: 50 درصد احداث بزرگراه سیراف در زمان دولت نهم و با اعتبار 20 میلیارد تومان اجرا و به بهره‌برداری رسیده است‌.
فرماندار دشتی اجرا و بهره‌برداری از پل سوم مند به طول 700 متر و با اعتبار 7 میلیارد تومان، بهره‌داری از مجتمع آبرسانی شنبه و طسوج با اعتبار 3 میلیارد و 40 میلیون تومان، اجرای فاز یک شهرک صنعتی خورموج با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون تومان، اجرای پل روستای کردلان به طول 300 متر با اعتبار 500 میلیون تومان، پیشرفت صد درصد تأسیسات فیزیکی گمرک بندر لاور ساحلی واحداث هشت سالن ورزشی و یک زمین چمن را از اقدامات صورت گرفته در شهرستان دشتی در زمان دولت نهم عنوان کرد.
جمشیدی افزود: افتتاح بخشداری شنبه و طسوج به عنوان سومین بخشداری شهرستان، روکش آسفالت محور عربی به باشی و پل مند به هدکان با اعتباریک میلیارد تومان، بهسازی قطعه سوم راه لاور به دشت پلنگ با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان، بهسازی راه روستایی زیزار به گزدراز با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان، اجرای آبخیزداری در حوزه دشت پلنگ با اعتبار 400 میلیون تومان و احداث جاده روستای درازی پس از 20 سال توقف با اعتبار 400 میلیون تومان از دیگر خدمات صورت گرفته در این شهرستان در سه سال گذشته بوده است

/ 1 نظر / 4 بازدید
Site Address

سلام من دنبال يک اکانت رپيدشير بودم که به اين سايت برخوردم در زمان کمتر از 2 هفته 100 دلار درامد داشتم که بر خلاف سايتهاي ديگه درامدزا 4 روز بعد از درخواست پول 75 دلار به حساب پيپالم واريز کردن حالا يه اکانت 1 ساله رپيدشير دارم و هنوز از اين سايت درامد دارم . سايت بابت نظر دهي در مورد سايتهاي ديگه که خودش مطرح ميکنه بين 4 تا 20 دلار پرداخت ميکنه واقعاً کار ميکنه امتحان کن ضرر نميبيني