شنیده ها:

- حاکی از آن است که احتمال رفتن حجه الاسلام والمسلمین حاج حسن مصلح امام جمعه خورموج بیش از پیش به گوش می رسد و آن تا حدی است که عده ای از نمازگزاران خورموجی طوماری را در حمایت حاج آقا مصلح تدارک دیده اند و مشغول جمع آوری امضا در حمایت و برای ماندن ایشان تلاش می کنند.

- حکایتی که این روزها در محافل خاص به گوش می رسد این است که یکی از روئسای بانکهای خورموج دست به اختلاس زده اند که مثل اینکه مسئولین امر خبر دار شده وی را به سازمان مربوطه جهت بازپرسی و کسب اطلاعات بیشتر فراخوانده بوده که ریس مذکور پس از خبر فراخوان خود دچار سکته قلبی شده است!!خبری بیش از این در مورد رقم اختلاس و چگونگی آن در دست نیست و از نامبردن بانک به دلیل مسائل امنیتی معزورم.

- دیگر شنیده این روزها  این است یکی از اعضا شورا شهر خورموج به دلیل مسائلی از جمله عدم همراهی فکری و عملی که با ریاست شورای شهر داشته تا اطلاع ثانوی در جلسات شورای شهر خورموج شرکت نخواهد کرد و قرار است در مصاحبه ای که بزودی با یکی از خبرنگاران مطبوعات استان خواهد داشت بسیاری از مسائل پشت پرده را به اطلاع عموم همشهریان رساند.

ابتکار جوان اهل کاکی

به گزارش خبر سیمای مرکز بوشهر جوان ۲۷ ساله ای اهل شهر کاکی موفق شد دستگاه هشدار دهنده جهت عدم فراموشی کارت سوخت در دستگاه های مربوطه را در کتر از ۲۴ ساعت بسازد.یونس زارع پور در مورد این وسیله ساخته شده  توضیح داد که دستگاه مربوطه با ابزار ساده ای ساخته شده است که می توان در همه اتومبیل ها قرار داد و بعد از هر بار استفاده از کارت سوخت ،آنرا در وسیله ساخته شده گذارد و در صورت فراموشی در دستگاه کارت خوان و به محض استارت اتومبیل آژیری شما را از جا گذاشتن کارت سوخت آگاه می کند.  

/ 20 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زینو

مایل به تبادل لینک هستی ؟

زینو

مایل به تبادل لینک هستی ؟

زینو

مایل به تبادل لینک هستی ؟

زینو

مایل به تبادل لینک هستی ؟

زینو

مایل به تبادل لینک هستی ؟

مهری

سلام باتشکر از اینکه به وبلاگم اومدید از اینکه درباره شهر می نویسی مشکلات و اطلاعات ان موفق باشی

علی فقيه

سلام آقای شاکری واقعا خسته نباشيد خبرهايتان بسيار جالب بود خورموجی و اختلاس و آفرين بر جوان متفکر دشتی حاج آقا مصلح هم که ديگه حرف نداره..........

سلام

منتيل

اقای شاکری کار شما قابل تقدير است کاشکي از دکتر شهریاری وخدمات ارزنده وی در شهرستان استان و کشوربيشتر مينوشتيد وکمتر سياسی کاری ميکرديد

عاشوری

خسته نباشيد در باره توسعه شهرستان بيشتربنويسيد