انتصاب هایی برای فرزندان دشتی

زینبی مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت ارشاد 

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلمی در حکمی حاج علی زینبی را به عنوان مدیرکل امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد منصوب کرد.

در حکم دکتر جنتی خطاب به زینبی آمده است:

 نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه های مختلف اجرایی بنا به پیشنهاد معاونت محترم حقوقی، امور مجلس و استان ها، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می شوید.

وی در این حکم ابراز امیدواری کرده است که مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت ارشاد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همه امکانات و ظرفیت های موجود ضمن حضور مستمر و فعال در پارلمان و برقراری ارتباط سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به منظور دریافت نظرات و پیشنهادهای آنان و انتقال سیاست، برنامه و فعالیت های وزارت متبوع به کمیسیون و فراکسیون های ذیربط در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

بد نیست بدانید حاج علی زینبی که تا پیش از این مدیرکل حراست بانک صادرات ایران بود فرزند روستای زیزار دشتی از آزادگان سرافراز میهنمان و برادر سردار شهید یوسف زینبی می باشد.وی معاونت اداره کل اطلاعات استان قم و معاونت سیاسی امنیتی استانداری بوشهر را در کارنامه دارد.

وبلاگ دشتی ها با افتخار این انتصاب شایسته را به فرزند برومند دشتی تبریک عرض کرده امید همه فرزندان دشتی قله های موفقیت را فتح کنند...

دکتر آل بویه رئیس دانشگاه آزاد یاسوج و استان کهکیلویه و بویراحمد

مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیروز با حضور معاون پارلمانی دانشگاه آزاد کشور، روسای دانشگاه‌های استان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش کبنانیوز از یاسوج، مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت‌الاسلام علی عسکری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس دانشگاه یاسوج، رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیرکل اموراجتماعی استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

همچنین در این جلسه اصلاح‌طلبان حوزه بویراحمد و دنا، و برخی چهره‌های سیاسی و انتخاباتی نیز حضور داشتند.

دکتر آل‌بویه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان با بیان اینکه من قبل نیز در این استان خدمت کرده‌ام، اظهار کرد: از اینکه در استان تماماً شیعه مأمور خدمت شده‌ام افتخار می‌کنم و مرحوم آبت‌الله ملک‌حسینی از مفاخر حوزه‌های علیمه بوده و هست.

وی با بیان اینکه آقای بوستانی دانشمند فاضلی است، بیان کرد: بنده عادت اینکه به جای کسی که عزل شده، مسئولیت بگیریم، ندارم ولی وقتی شنیدیم بوستانی استعفا داده است با اصرار دوستان این مسئولیت را قبول کردم.
کهگیلویه و بویراحمد را با تأسیس نهضت سوادآموزی در این استان می‌شناسم

رئیس جدید دانشگاه آزاد یاسوج گفت: کهگیلویه و بویراحمد را با تأسیس نهضت سوادآموزی در این استان می‌شناسم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی آل‌بویه ظهر دیروز در آیین معارفه خود به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج، با بیان این که سابقه آشنایی با این استان را قبل از انقلاب دارم، اظهار کرد: در اوایل انقلاب برای راه‌اندازی نهضت سوادآموزی به این استان سفر کردم.

وی ادامه داد: در آن روزها برای اولین بار خدمت آیت‌الله مرحوم ملک‌حسینی در شیراز رفتم و از ایشان برای راه‌اندازی نهضت سوادآموزی کمک خواستم که شخصا به همراه هم از شیراز به یاسوج آمدیم و در دوره‌ای که شهید والامقام میثمی مسئولیت سپاه این‌ منطقه را بر عهده داشت نهضت سوادآموزی را در استان راه‌اندازی کردیم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد یاسوج با اشاره به اینکه افتخار شاگردی شهید آیت‌الله دستغیب را داشته‌ام، افزود: در مسجد حبیب شیراز و از سال ۵۳ در خدمت مرحوم آیت‌الله ملک‌حسینی رسیدم و آشنایی ما با آن عالم بزرگ دینی به آن سال‌ها بر می‌گردد.

دکتر آل‌بویه به فلسفه حضور خود در دانشگاه آزاد یاسوج اشاره‌ای کرد و گفت: به هیچ وجه نیامدم که جای کسی را اشغال کنم و اگر خود دکتر بوستانی از این سمت استعفا نداده بودند هرگز مسئولیت را نمی‌پذیرفتم.

وی به یکی از دلایل حضور خود در این استان و شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: این استان مردم پاک و مخلصی دارد که کار کردن را برای هر مدیری لذت‌بخش خواهد کرد.

حجت‌الاسلام عسکری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: دانشگاه آزاد پاتوق سیاسی جریان خاصی نیست بلکه محل بالابردن سطح شعور و علم جامعه است.

عسکری بیان کرد: تعدیل و چابک‌سازی نیروها از سیاست‌های کاری دانشگاه آزاد اسلامی است و در چارت جدید رئیس مرکز استان رئیس دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود.

 طی حکمی دکتر علی آل‌بویه به عنوان رئیس دانشگاه آزاد یاسوج منصوب و از خدمات بوستانی تجلیل شد.
دکتر حمید میرزاده با صدور حکمی، حجت الاسلام علی آل‌بویه را به سمت سرپرستی واحد یاسوج و دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

وی در حکم خود خطاب به آل‌بویه آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی با استناد به شرح وظایف رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و بند ۲ ماده ۱ مصوبه ۷۲۱ مورخه ۲ آبان ۹۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم به عنوان سرپرست واحد یاسوج و دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید. امید است، با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

میرزاده همچنین در نامه‌ای خطاب به بوستانی علاوه بر قبول استعفای وی، از زحمات وی در زمان مسئولیت در واحد یاسوج قدردانی کرد.

بد نیست بدانیم دکتر آل بویه که متولد آبادی فقیه حسنان دشتی  هستند دانش آموخته دکترا فقه و مبانی حقوق اسلامی را از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران واستاد دانشگاه های آزاد دبی و زاهدان نیز هستند.دکتر آل بویه  سابقه مشاور وزیر آموزش و پرورش،معاون فنی سازمان کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی،مشاور مدیرعامل مرکز قلب تهران،مشاور مدیر عامل بانک سپه،مدیر سازمان آموزش و پرورش استان همدان و..را در کارنامه خود دارد.

وبلاگ دشتی ها با افتخار این انتصاب شایسته را به دکتر آل بویه صمیمانه تبریک گفته امید این انتصابات درخور انگیزه ی مضاعف برای فرزندان دشتی شود.

در این ارتباط:

دکتر آل بویه نماینده دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد بوشهر


درخشش بانوی دشتیاتی در یونیورسیاد دانشجویان جهان

تیم ملی کشورمان که در حال حاضر در شهر گوانگجو کره جنوبی ودر بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در رشته تفنگ بادی 10 متر در رده تیمی توسط مائده السادات امین زاده بانوی تیرانداز بوشهری به نشان برنز دست یافت.

اولین روز رقابت ورزشکاران تیرانداز ایرانی در بیست و هشتمین دوره یونیور سیاد دانشجویان جهان،  در رشته تفنگ ۱۰ متر بانوان آغاز شد که طی آن نجمه خدمتی، مائده امین زاده و مه لقا جام بزرگ ترکیب تیم کشورمان در این رشته را تشکیل دادند و توانستند نخستین مدال کاروان ورزشی ایران را در رشته تیراندازی به ارمغان بیاورند.

پس از برگزاری دور مقدماتی نجمه خدمتی با امتیاز ۴۱۵٫۵ در جایگاه پنجم و مه لقا جام بزرگ با امتیاز ۴۱۵٫۵ در جایگاه هفتم وارد فینال رشته تفنگ ۱۰ متر بانوان شدند و همچنین مائده امین زاده ۴۰۶ در جایگاه چهل و پنجم این رقابتها قرار گرفت.

در بخش تیمی نیز تیم سه نفره بانوان کشورمان توانست با امتیاز ۱۲۳۷/۳  در رده سوم ایستاد و تیم های چین و صربستان در رده های اول و دوم تیمی قرار گرفتند.

فینال این رقابتها تا لحظاتی دیگر در شهر گوانگجو کره جنوبی برگزار می شود.

بد نیست بدانیم مائده السادات امین زاده که اکنون دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد فرزند سید علی امین زاده از سادات خورموجی شاغل در پالایشگاه فجر جم است.
نایب قهرمانی تیراندازی آسیادرکشورکویت ومقام دوم انفرادی مسابقات بین المللی مجارستان وهم چنین مقام سوم تیمی وپنجم انفرادی درکشور قطر و چین را تنها بخشی از موفقیت های خود در عرصه های بین المللی دانست.
این افتخار آفرین که اکنون ورزش تیراندازی را به شکل حرفه ای ادامه می دهد از سال 1387 عضو ثابت تیم ملی تیراندازی کشور بوده است.

وبلاگ دشتی های با افتخار این موفقیت را به خانواده امین زاده تبریک عرض کرده امید در همه عرصه های زندگی موفقیت همراهشان باشد.

 در این ارتباط:

افتخار آفرینی غرور انگیز بانوی دشتیاتی

درخشش تیرانداز خورموجی در آسیا

/ 1 نظر / 58 بازدید
کریو رایگان

اکانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎