اخباری در حاشیه جلسه معارفه امام جمعه خورموج

+ علي افراشته  استاندار بوشهر گفت:امسال در هفته دولت بالغ بر‪۱۶۰‬ ميلياردريال درشهرستان دشتي پروژه به بهره برداري خواهد رسيد كه در استان بوشهر از لحاظ تعداد پروژه و مبلغ اعتباري اين شهرستان مقام اول را دارد.

+ رضا جشميدي فرماندار دشتي نيز گفت:امسال در هفته دولت پروژه آبرساني به ‪ ۱۸‬روستاي كوه‌ايه مند و بخش شنبه ‬با ‪ ۳۳‬ميليارد ريال اعتباربه بهره‌برداري مي رسد.وی افزود: همچنين عمليات اجرايي پروژه آزاد راه از دولت آباد در شهرستان دشتي به دهستان كبگان در بخش ساحلي اين شهرستان با اعتبار ‪۹۵‬ ميليارد ريال نيز آغاز مي‌شود.

+ حجت‌الاسلام والمسلمین سلمان بحراني رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي‌استان بوشهر  اطلاع داد:بزودي براي‌شهرهاي دلوار،وحدتيه‌وامام حسن ازتوابع‌شهرستان‌هاي تنگستان، دشتستان و ديلم نيز امام جمعه معرفي مي‌شود.

 

ملاح زاده مدیر آموزش و پرورش کاکی

بعد از کش و قوس های فراوان و رخ دادن حادثه ای نادر در حدود یک ماه پیش در کاکی، که حاکی از آن بود که برخی از مردم کاکی راضی به برکناری اسکندری نیستند و بعد از فرو کش کردن همه سوءتفاهم و ...بالاخره دیروز جلسه معارفه مدیریت آموزش و پرورش کاکی برگزار شد و ملاح زاده به عنوان مدیر آموزش پرورش بخش کاکی شهرستان دشتی  منصوب و از خدمات اسکندری تقدیر شد.

 

چهارمين جشنواره استاني تئاتر بسيج در خورموج

به همت نیروی مقاومت بسیج استان و دشتی،ُاداره کل فرهنگ و ارشاد استان و دشتی با همکاری  انجمن نمایش شهرستان دشتی جشنواره تئاتر بسیج با حضور شش تئاتر از شهرستانهای دشتستان،تنگستان،بوشهر،گناوه،دیر و دشتی امروز و فردا در سالن مجتمع فرهنگی هنری دشتی برگزار  می شود.مسوول فرهنگي پرورشي منطقه مقاومت بسيج سپاه بوشهر در اين مراسم گفت:
‪ ۱۰‬متن نمايشي به دبيرخانه جشنواره ارسال شده كه از اين تعداد شش متن انتخاب و در جشنواره شركت كرده‌اند.سرهنگ پاسدار نادر محمدي افزود: اين متون شامل "گوركن و سرباز، من مثل دريا، اسوه مقاومت، باباي نرگس، آوار شط و آشيانه" به رقابت مي‌پردازندو در پایان تئاتر برتر به جشنواره تئاتر بسیج کشور راه پیدا می کند.

 تاریخ،زمان و نام گروه های شر کت کننده به شرح زیر می باشد:

1-     نمایشنامه «سرباز و گورکن » به کار گردانی محسن رضوانی، اجرا مورخ 30/5/86 ساعت 30/8 از شهرستان دشتی  

2-     نمایشنامه « با من مثل دریا » به کارگردانی هادی پیراسته،اجرا مورخ 30/5/86 ساعت 10 از شهرستان تنگستان

3-     نمایشنامه « اسوه استقامت » به کارگردانی مهدی جبلی، اجرا مورخ 30/5/86 ساعت 16از شهرستان بوشهر

4-     نمایشنامه « آوای شط » به کار گردانی لقمان بحرانی، اجرا مورخ 30/5/86 ساعت 18 از سهرستان دیر

5-     نمایشنامه « بابا نرگس » به کارگردانی رضا کلانتری، اجرا مورخ 31/5/86 ساعت 30/8 از شهرستان دشتستان

6-     نمایشنامه « آشیانه » به کار گردانی مینا احمد حسینی، اجرا مورخ 31/5/86 ساعت 10 از شهرستان گناوه

در ضمن اختتامیه چهارمین جشنواره استانی بسیج در مورخ 31/5/86 راس ساعت 16 در تالار ارشاد خورموج برگزار می گردد.

 

اختصاص اعتبار به گمرک بندر لاور ساحلی

عبدالمهدي تمجيدي ناظر گمرك‌هاي استان و مديركل گمرك بوشهر گفت:بخشی از محل اعتبارات دودرهزار و دودرصد نفت نيز پنج ميليارد و ‪ ۱۰۳‬ميليون ريال اعتبار براي احداث و ديوار كشي براي راه اندازي گمرك بندر لاور ساحلي در شهرستان دشتي اختصاص يافت كه  اين طرح‌ عملياتي شده‌است.

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد باقر حاجياني

سلامت نگه دارد تو را خدا که از توست اگر بويی برسد از آنجا خيلی وقت است نيامده ام خبرها را خواندم خوب می نويسی همه چيز را در بر می گيرد در مورد حوادث کاکی و آموزش و پرورش هم قضيه از اين چيزی که نوشتی پيچيده تره. خيلی خنده دار و پيچيده. ديدمت تعريف می کنم. خوش باشی بای

انول

سلام بر دشتی سلام برتو افتخار می کنم بچه ی دشتی هستم . هنوز نخوندم کامل ولی حيفم شد برای جشنواره ی تئاتر چون کار داشتم ولی نرسيدم . ممنونمکه سر زدی به من

ايكاريوس

سلام. مطلب زيبای شما رو با عنوان آنچه بايد در مورد قلب ايران بدانيم خوندم. خيلی خلاصه و مختصر اطلاعات مفيد و واقعا آنچه را که بايد، بيان کرده بودی. يه سر بزن. با مطالب و اخبار تازه ای در خدمتيم.

عبدالحمید پهلوزاده

سلام آقای شاکری عزیز از شهرستان دوست و همسایه . میگم هوای ما اینجا خیلی گرمه نمیشه یه کاریش بکنین :) از بابت پیامک های پیاپی شما هم تشکر میکنم و به تبع آن عذر از تاخیر در جواب دادن ها موفق باشید و شادکام .

بعيد به نظر می رسد تعداد ۱۵ نفر آن هم از برادر رئيس اداره تا چند اقوام و غير بومی شهرستان دشتی آنها را جزء اکثر مردم کاکی حساب کرد شهر کاکی خودش به تنهايي بالغ بر ۱۵ هزار نفر جمعيت دارد ژس اينها اکثر مردم کاکی به حساب نمی آيند چون حادثه زنجير زنی توسط نادر اسندری بوهد نادر است

فرهنگيان کاکی

از شما بعيد است که خبر کذب بنويسيد مردم کاکی اکثرا از آمدن اسکندری ناراضی و از عزل وی خوشحال لطفا سوک آخرين خبر از کاکی را بخوانيد

محمدم از دشتی

با سلام ضمن معذرت خواهی خدمت دوستان و فرهنگيان فکور کاکی بايد عرض کنم مو هرگز قصد نشر اکاذيب را نداشته و ندارم گر بوده سوءتفاهمی بوده که با اشکال نوشتاری برطرف شد و اميد است نزد شما نيز برطرف شده باشد الاايحال بازهم عذر خواسته و اميد است که دشتی ها را بانظرات و انتقادات خود بی بهره نگذاريد يا حق

با تشکر از شما و اصلاحیه ُ اميد است هميشه با صداقت دشتينی بودن بنويسيم فرهنگيان منطقه کاکی

مجتبی

با عرض سلام. دلیل گذاشتن عکس آقای عبد المجید مصلح در وبلاگ چیست. من از تهران هستم و ممنونم از اطلاعاتی که میگذارید