دکتر شهریاری

مراسم تودیع و ومعارفه وزیر اقتصاد درحالی سه شنبه گذشته برگزار شد که دکتر شهریاری به عنوان معاون معاون حقوقی وپارلمانی وزارت اقتصاد درمقام اولین سخنران به حضار خاصه دکتر طیب نیا وزیرجدید اقتصاد خیرمقدم عرض کرد.هدف از این اشاره بیشتر تاثیر دکتر شهریاری به عنوان معاون پارلمانی وزارتی است که توانست رکورد کسب آرا وزیران تاریخ انقلاب را به نام خود ثبت کند که بی تردید حضور دکتر شهریاری در این مقام قابل توجه بوده است.هرچند مشخص نیست آیا دکتر شهریاری در مقام خود ابقا خواهد شد یا خیر ولی این کسب رای را در دوران مقام معاونت پارلمانی وزارتخانه ی خود ثبت کرد.

دکتر شهریاری که اصالتن اهل دشتی و دانش آموخته دکترای شهرسازی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و عضو هیات علمی ان دانشگاه می باشد.

دکتر احمدی

هفته گذشته انتصابی خاص در راس دانشگاه پیام نور استان صورت گرفت که با حرف و حدیث ها و واکنش هایی همراه شد.از عدم حضور دکتر جلالیان معاون بوشهری امور استانها و پارلمانی دانشگاه پیام نور وشخص دکتر احمدی در جلیسه تودیع معارفه گرفته تا نامه 24مرداد استاندار حسنوند مبنی بر اینکه کلیه مدیران دستگاههای اجرایی و فرمانداران استان در تاریخ 24 مردادماه نامه ای فکس و اعلام کردند این انتصاب غیرقانونی است و حق همکاری یا شرکت در جلسات دانشگاه پیام نور استان را ندارند.در ادامه نیز برخی از رسانه های استان به تحلیل این انتصاب و..پرداختند.

به هر روی دکتر مهرداد احمدی اهل کاکی شهرستان دشتی که هم اکنون در مقام عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور فارس مشغول به خدمت است دارای دکترامدیریت از دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستند.ایشان دانش آموخته دوره کارشناسی مدیریت ازدانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشدمدیریت دانشگاه تهران می باشند.

اینجا "کاردنه" است...

 

 

/ 10 نظر / 11 بازدید

آقا همش خوب ، ولی اینجا "کاردنه" است...؟؟!!! اینو اگه میشه یه توضیحی لطف کنید.

حقیقت

لطفاً دست از سر کاکی و مردم کاکی بردارید. کاکی و مردمان پاک سیرت آن نیازی به انعکاس رویدادهایش توسط شماها ندارد. نیات و رفتارهای زشت و زننده اهالی همسایه شمالی ما در اذهان و در تاریخ منطقه ثبت شده است. لطفاً از اخبار، رویدادها و شخصیت های علمی و فرهنگی کاکی در وبلاگ وزین تان ننویسید و به شخصیت های ممتاز و نخبگان، فرزانگان و برجستگان علمی شهرتان بپردازید تا وبلاگ شما پربارتر و وزین تر شود.

امیدوار

از اظهارات وزیر محترم بسیار خرسند شده اید ولی مطمئن باشید که روزی حق به حقدار خواهد رسید. گویا از ظلم و بی عدالتی که در طول تاریخ این منطقه به مردم کاکی شده است خیلی خوش تان آمده است. اندکی به وجدانمان مراجعه کنیم. خدا از نیات افراد آگاه است. پس این همه در سایت دم از مدرینته و روشنفکری نزنید.

رهگذر...

يعني كمبود ديدم نه در حد دو نظر قبلي / كاكي كاكي كاكي ....چه خبر است ؟

م.مهدویان

با سلام وخسته نباشید مطالب وبلاگتون رو به نوبه ی خودم تایید میکنم . از مطالب استفاده کردم . امیدوارم در راه انتقال اطلاعات موفق باشید . پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه

م.مهدویان

با سلام وخسته نباشید مطالب وبلاگتون رو به نوبه ی خودم تایید میکنم . از مطالب استفاده کردم . امیدوارم در راه انتقال اطلاعات موفق باشید . پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه

جناب دشتی ! از ظلم به مردم منطقه کاکی خیلی خوشتان آمده است. افرادی که از ظلم به مردم خوشحال می شوند انسان های پاک نیت و پاک سیرتی نیستند. همین بدانید که عمر ظلم کوتاه است.

دشتی

باسلام رتبه های امسال هم تعریفی نیست و باید گفت حیف از اینهمه کارو وقت وهزینه برای دانش اموزان . دانش آموز دشتی هم دیگه درس بخون نیست و علافی و بی عاری را بیشتر ترجیح میدهد قدیما وضع چنین نبود کاکی در کشور زبانزد بود الان چی . رتبه هزاروفلاون وبهمان که نشد رتبه . بگذریم اما بحث دکتر احمدی جوان پاک وبی آلایشی است با تجربه علمی و بدور از هرگونه غل وغش و شارلاتانیزم و بامبول بازی

دشتی

واقعیت تلخ نیز همینه که امروزه روز لازمه حفظ و دوام وبقای میز ریاست بیشتر همین چیزهاست تا علم و تحصیل ..

علی

دادا خوب کپی میزنی ها ....