موفقیت فرزندان دشتی در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی

وبلاگ دشتی ها:در پی اعلام نتایج سی ‌و هفتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی، چهار نفر از فرهیختگان شهرستان دشتی  نیز در این آزمون پذیرفته شده اند:

سرکار خانم دکتر رفعت(آزیتا) منصوری دانش آموخته دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان موفق شده اند در دوره تخصص زنان و زایمان پذیرفته شوند. خانم دکتر منصوری از خانواده فرهیخته ای هستند که برادر بزرگتر ایشان دکتر شاپور نیز دارای تخصص رادیولوژی است.

جناب دکتر غلامحسین فقیه نیز موفق شدند در دوره تخصص جراح عمومی پذیرفته شوند. دکتر فقیه که دانش آموخته دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است سابقه مدیریت بیمارستان زینبیه خورموج را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد.

در ضمن آقای دکتر قاسم کوثری(کرد) موفق  به راهیابی به دوره تخصص رادیولوژی و سونوگرافی شده اند.دکترکوثری دارای دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهرو اهل شهر کاکی است.

همچنین جناب دکتر حمید اسماعیلی که از دانش آموختگان دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهرهستند نیز موفق به پذیرش در دوره تخصص پاتولوژی شده اند.   

وبلاگ دشتی ها با افتخار موفقیت این بزرگواران را به خانواده های بزرگ منصوری ،فقیه،کوثری و اسماعیلی تبریک عرض کرده و به مانند همیشه ؛آرزومند موفقیت فرزندان دشتی در تمام عرصه های زندگی است.

/ 2 نظر / 5 بازدید
محمد احمدی -کاکی

با سلام خدمت شما چند سوال داشتم شما ساکن کجا هستید کجا کار می کنید البته یک نفر گفت در هواشناسی هستید بعد هم اسم شما چیست اسمی که در وبلاگتان است نام خانوادگی شماست به وبلاگ من بچه های کاکی بوشهر هم سر بزن ونظر بده خوشحال می شوم منتظر حضورتان هستم خداحافظ شما