استعفا بخشدار شنبه

بخشدار شنبه از توابع شهرستان دشتی از استعفای سمت خود بنا به دلایل شخصی خبر داد.

ابراهیم درویشی بخشدار شنبه به دلایلی که گفته می‏شود عمدتاً شخصی بوده است، استعفا داد.

درویشی در گفتگو با فارس گفت: هر چند دی‌ماه سال‌گذشته استعفا داده بودم اما با استعفای بنده موافقت نشد و تاکید شد که انتخابات در پیش رو داریم و من به خاطر لبیک به امام خامنه‌ای برای خلق حماسه سیاسی ادامه خدمت دادم.

وی خاطرنشان‌کرد: پزشکان بر این باورند که استرس برای من مضر است و چند روزی است که حتی طرف چپ بدنم دچار مشکلاتی شده‌است و قادر نیستم زیاد حرف بزنم.

درویشی یادآور شد: از 23 خرداد ماه 90 با حکم وزیر کشور در بخشداری شنبه مشغول به خدمت شدم و روز گذشته نیز با استغفایم موافقت شد.

درویشی گفت: استغفایم عمدتا شخصی است.

انتقاد فرماندار دشتی از برخی مدیران کل استان
فرماندار دشتی با اشاره به ادامه امدادرسانی به زلزله‌زدگان شهرستان دشتی گفت: با وجود دعوت از چند تن از مدیران کل استانی، تنها سه مدیرکل در نشست هماهنگی مدیریت بحران حضور داشتند.

فارس؛ سیدعلی هاشمی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران در بخش شنبه اظهار داشت: دعوت نامه‌ای به مدیران کل مرتبط با زلزله شنبه ارسال کردیم و توقع داشتیم شخصاً حضور داشته باشند، اما تنها سه مدیرکل هلال احمر، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) حضور داشتند و چند اداره‌کل در سطح معاونت در این نشست حاضر شدند.

وی افزود: با توجه به شرایط مناطق زلزله‌زده، مأموریت ما در این مناطق همچنان ادامه دارد و باید برای مشکلات مردم تدبیر کنیم و مدیران کل استانی هم باید این موضوع را مد نظر داشته باشند.

فرماندار دشتی تصریح کرد: بازدید مستمر از سوی مدیریت بحران استان از مناطق زلزله‌زده انجام می‌شود و گزارش‌های این بازدیدها می‌تواند در تسریع خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان مؤثر باشد.

هاشمی در پایان اضافه کرد: انتظار داریم دستگاه‌هایی که معتقد به انجام و یا اجرای پروژه‌های مختلف در مناطق زلزله‌زده شدند، نسبت به وظایف خود متعهد بوده و در کوتاه‌ترین زمان آن‌ را عملیاتی کنند.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید