نادر مهدوی، شهید شاخص سال 94 کشور شد

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: نادر مهدوی شهید شاخص سال 94 که مبارزه مستقیم با آمریکا داشت، هیمنه آمریکا را شکست به همین منظور باید در تمام مراکز آموزشی و عمومی و قوای سه گانه جلساتی پیرامون او برگزار شود.

 به گزارش خبرگزاری فارس از دشتی، فتح‌ا‌لله جمیری در حاشیه رونمایی از تمبر شهید شاخص سازمان بسیج در سال 94، اظهار داشت: انتخاب شهید ملی روند مشکلی دارد چون همه شهدا شاخصه‌هایی دارند و با ارزیابی مختلف شهید شاخص انتخاب می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: تمام استان‌ها شهید شاخص‌شان را با مدارک کامل ارسال کردند و از استان بوشهر نیز شهید نادر مهدوی معرفی شد که با اخلاصی که در عمل داشت در نبرد نابرابر و سینه به سینه با آمریکا به شهادت رسید به عنوان شهید شاخص سال 94 انتخاب شد.

وی اضافه کرد: سردار شهید نادر مهدوی شهیدی جهانی است که هر کسی که می‌خواهد با استکبار مبارزه کند می‌تواند به او اقتدا کند.

جمیری ادامه داد: شهید مهدوی این جوان 24 ساله هیمنه آمریکا را شکست و باید در تمام مراکز آموزشی وعمومی و قوای سه‌گانه جلساتی پیرامون او برگزار کنند.

وی خاطرنشان کرد: عزم بر این است که این شهید به جهانیان معرفی شود و 22 فروردین در همایشی که با حضور 700 تن از فرماندهان نواحی سپاه کشور در تهران برگزار می‌شود شهید مهدوی به عنوان شهید شاخص امسال معرفی خواهد شد تا تمام کشور در این باره به اجرای برنامه بپردازند و این یک فرصت طلایی برای استان ماست.

رونمایی از تمبر شهید نادر مهدوی شهید شاخص سال 1394

 

تمبر شهید نادر مهدوی شهید شاخص سال 1394 با حضور جمعی از مسئولین ارشد استان بوشهر رونمایی شد.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت پست، هم زمان با نوزدهم فروردین ماه جاری ،طی مراسمی تمبر شهید نادر مهدوی شهید شاخص سال 1394 با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، دکتر سالاری استاندار، جمیری فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر، سردار رزمجو فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه،  مقیمی سرپرست اداره کل پست استان بوشهر و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، قضایی و فرهنگی  استان، ائمه جمعه و جماعات، خانواده‌های شهدا و بسیجیان، پاسداران و اقشار مختلف مردم در کنار تربت پاک این شهید والامقام در روستای بحیری دشتی رونمایی شد .

 

تمبر فوق از سوی آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه دراستان بوشهر ممهور شد و حاضرین به رسم یادبود بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.

/ 0 نظر / 48 بازدید