معرفی فرماندار جدید دشتی

در آئینی با حضور استاندار بوشهر اولین فرماندار دولت تدبیر وامید در شهرستان دشتی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر امروز صبح پنج شنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دشتی با تقدیر  از حضور همه مسئولین درجلسه اظهار داشت:امیدواریم همیشه به سرزمین اندیشه، قلم و مجاهدین در راه دین سفر کنیم و در جهت حل مشکلات گام برداریم.

مصطفی سالاری در خصوص وحدت و همدلی نیز گفت: اهداف ما این  است که با عزم ملی و مدیریت جهادی عمل کنیم و مهمترین وسیله برای تحقق همه اینها شعار وحدت و همدلی است.

سالاری ادامه داد: بنای دولت هم براین اساس بوده و ترکیب مدیریت و بهره گیری از همه نظرات در جامعه نمایانگر این است که رویکرد دولت بهره گیری از وحدت و همدلی است.

وی یادآور شد:تلاش همه ما در استان در این راستا بوده و آثار این روش که انتخاب شده را به وضوح دیده ایم وقطعا با احترام به شخصیت ها و اقشار واصناف و گروههای مختلف مردم نه تنها متضرر نخواهیم شد بلکه بازخورد آن حمایت از برنامه های دولت خواهد بود.

استاندار بوشهر تصریح کرد:لازم است از نظرات کسانی که تمام زندگیشان را در راه حل مشکلات مردم گذاشتند از جمله نماینده مردم دشتی و تنگستان استفاده نمائیم.

مصطفی سالاری اضافه کرد:کسانی که دغدغه مردم را دارند ما مسئولین باید به مسائل ومشکلات خود آنها و خانواده هایشان توجه کنیم.

وی یادآور شد:پیگیری همه بزرگان شهرستان از مشکلات مردم را یک فرصت می دانیم و این اتحاد که بین شخصیت ها است می تواند زمینه ساز کارهای بزرگی شود.

سالاری، سید علی هاشمی فرماندار سابق شهرستان را فردی صادق، متعهد، ولایتمداروباور راستین معرفی کرد وادامه داد: با وجود وقوع بلایای طبیعی فراوان که در شهرستان به وقوع پیوست، سربلند بیرون آمد.

وی غلامرضا مهرجو فرماندار جدید شهرستان دشتی را فردی معرفی کرد که دارای اخلاق نیکو وکسی که احترام فراوانی برای روحانیون و سادات قائل است و دارای تجارب ارزشمند در حوزه سیاسی، امنیتی، اجتماعی و عمرانی است.

استاندار بوشهر افزود:ما معتقدیم انتخاب چنین افراد موجه و خدمتگزار مهمترین عامل تقویت و همدلی است .

بدنیست بدانیم مهرجو اصالتا اهل روستای فقیه حسنان دشتی و دانش آموخته رشته علوم سیاسی دانشگاه تهران و سابقه بخشداری ریگ، معاون فرمانداری دشتی و حراست استانداری بوشهر در دولت اصلاحات را در کارنامه دارد و پس از ان هم در حوزه اداری و مالی استانداری فارس مشغول شد.

ابلاغ  15 درصد اعتبارات فاینانس سد‌های دشتی
استاندار بوشهر گفت: در سفر معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به استان بوشهر دو سد دشت پلنگ و باغان که در شورای عالی اقتصاد  مصوب شد 15 درصد اعتبارات آن ابلاغ و عملیات اجرایی سدها آغاز شد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر،  دکتر مصطفی سالاری در  نشست شورای اداری شهرستان دشتی با بیان اینکه شهرستان دشتی عالم‌پرور و ادیب‌پرور است اظهار کرد:  وحدت و همدلی در شهرستان دشتی به داشتن فرهنگ دینی و قرآنی در استان بوشهر شاخص است.
 
وی با اشاره به شعار امسال تاکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب امسال را به نام سال اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی نام‌گذاری کردند که برای اجرایی شدن این پیام که ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم در پی  دارد اتحاد، همدلی و حدت در بخش‌های مختلف است.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه ترکیب مدیریتی در کشور بیانگر این است که وحدت و همدلی سرلوحه کار دولت است خاطرنشان کرد: در استان بوشهر نیز این اتحاد و وحدت نمودار است و همه گروهها و قشرهای مختلف مردم با اتحاد و وحدت در تصمیم‌سازی‌ها  مشارکت دارند.
 
وی با تاکید بر این نکته که استفاده از تصمیم‌های بزرگان و صنوف مختلف با سلیقه‌های گوناگون سبب گره گشایی در مشکلات می‌شود گفت:  کسانی که خدمت به مردم سرلوحه کار خود قرار داده‌اند باید از آنان در رفع مشکلات مردم و برطرف شدن مسائل جامعه بهره جست.
 
دکترسالاری از اجرایی شدن کمیته پیگیری طرح‌های ویژه در استان بوشهر خبرداد و گفت: این کمیته که در تمامی شهرستانها و مرکز استان برای اجرای سه تا پنج پروژه شاخص و تاثیر گذار تشکیل شده از هفته آینده اجرایی می‌شود.
 
وی تاکید کرد: در اجرای این کمیته از تمامی  ظرفیت منابع انسانی برای توسعه مناطق مختلف استان بوشهر استفاده می‌شود.
 
استاندار بوشهربا قدردانی از خدمان 3.5 ساله سید علی هاشمی فرماندار پیشین دشتی گفت: وی در مدت تصدی مسئولیت در شهرستان دشتی خدمات قابل توجهی ارائه کردند که جای قدردانی دارد.
 
دکترسالاری با بیان اینکه از فرماندار پیشین دشتی در پست مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استفاده می‌شود افزود: امیدوارم در عرصه فرهنگی نیز وی دارای منشا خدماتی به جامعه باشند.
 
وی با معرفی غلامرضا مهرجو به عنوان فرماندار دشتی گفت:  قشرها و گروهای مختلف مردم و مسئولان در انتخاب مهرجو در پست فرمانداری حمایت کردند که این نشان از عملکرد موفق وی در مسئولیت‌های قبلی است.
 
استاندار بوشهربر توجه ویژه به منطقه زلزله‌زده شنبه تاکید کرد و افزود:  منطقه زلزله‌زده شنبه نیاز جدی به یک رسیدگی ویژه برای حل برخی از مشکلات مردم دارد که فرماندار دشتی این مهم را سرلوحه کارخود قرار دهد.
 
دکترسالاری به سفر معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری پرداخت و افزود: در این سفر اعتبارت دو سد باغان و دشت پلنگ در شهرستان دشتی که در شورای عالی اقتصاد به تصویب رسید 15 درصد اعتبارات فاینانس به استان ابلاغ شده که عملیات اجرایی دو سد آغاز شده است.
 
وی تصریح کرد: اجرای این دو سد تحول اساسی در بخش‌های اقتصاد و کشاورزی شهرستان دشتی ایجاد می‌کند.
 
استاندار بوشهر بر پیگیری تامین تسهیلات اعتباری کارخانه سیمان دشتی تاکید کرد و گفت: برای تکمیل این کارخانه  اقدامات لازم انجام شده که با ابلاغ تسهیلات درخواستی شاهد بهره‌برداری از کارخانه سیمان دشتی هستیم.
 
دکترسالاری ضمن معرفی غلامرضا مهرجو به عنوان فرماندار دشتی، محمد حسینی نیز به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتی معرفی کرد.
.

/ 7 نظر / 7 بازدید
هتل شبستان رشت

سلام مطالبتون زیبا و دلنشین بود عالی بود حتما به ما سر بزنید اگه دوست داشتید نظر هم بزارید - منتظرما - موفق باشید [گل]

دکتر حاجیانی

جناب مهرجو فردی با ادب و با اخلاق میباشند ایشان انسانی با منطق و برازنده فرماندار شهر علم و ادب و فرهنگ دشتی بزرگ میباشد.امیدواریم با همت مردم با فرهنگ دشتی بدون حاشیه و جوسازی همه با هم با فرمانداری توانا جهت اعتلای دشتی گام برداریم.

مم جوای

سلام خدمت دکتر حاجیانی امیدواریم که جناب مهرجو مودب و متخلق باشد.ولی نه ادب و اخلاقی که زمینه سوء استفاده ...فراهم اورد! در ضمن ایشان فرماندار شهرستان دشتی هستند نه شهر علم و...

خورموجی

درود بر دکتر سالاری بخاطر این انتساب بجا و شایسته.بدون تعصب باید گفت مهرجو فردی تلاشگر هستند شکی در این نیست که در جایگاه فعلی همچون گذشته موفق و سربلند خواهند شد.

ی.ق

کسانی که آشنایی کمی با مهندس مهرجو دارند کاملا میدانند که چه انسان قابل احترامی نسیب این شهرستان شده، ایشان فردی دلسوز و مردم دوست و ولایتمداری هستند.بنده با اطمینان کامل میگویم که شهرستان دشتی و شهر خورموج نیازمند فردی بزرگ منش همچون مهرجو نیاز دارد.با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برایشان.

آشنا

با سلام با توجه به گزارشات و نظرات دوستان آقای مهرجو را مهندس خطاب نموده اند در صورتی که در متن گزارش شما ایشان را دانش آموخته علوم سیاسی معرفی کرده اید خواهشمند است در صورت امکان در این مورد توضیح داده شود باتشکر

بیطرف

آشنای عزیز برو آمو بزار باد بیاد دلت خوشه!!!!! "خواهشمند است در صورت امکان در این مورد توضیح داده شود باتشکر." حالم از امثال شما بهم میخوره که فقط ادعاتون میشه، بگیرید سر جاتون بشینید حرف نزنید کسی گلایه ای نمیکنه والاااااااااااا.