آموزش و پرورش دشتی<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سیر تاریخی اداره آموزش و پرورش دشتی به چهار دوره تقسیم می شود:

الف. از سال 1300تا 1313 ه.ش مدارس زیر نظر اداره معارف بوشهر بوده است.

ب. از سال 1314 تا 1327 مدیران مدارس با حفظ سمت مدیری به عنوان نمایندگی نیز انجام وظیفه نمودند.

ج. از سال 1328 تا 1358 نمایندگی به صورت مستقل ،امور مدارس شهرستان دشتی را به عهده داشته است.

د. از سال 1359 با توجه به جدا شدن دیر (تبدیل به  شهرستان در تقسیمات کشوری) ادراه آموزش و پرورش شهرستان دشتی مدارس شهرهای خورموج و کاکی ،بخشها و روستاهای تابع را برعهده داشتکه در سال 1374 بخش کاکی که یکی از نمایندگی های آموزش و پرورش شهرستان دشتی بوده است.مستقل  و به منطقه تبدیل شده است.

نمایندگان  اداره فرهنگ و روئسای آموزش و پرورش شهرستان دشتی

 

1.میرزا محمود حامدی                2. سید محمد صادق نبوی        

 3.سید علی اکبر بهزادی         

۴.محمد رایان پور(1329)             ۵.محمد گنجو(1338)      

۶.سید علی اکبر بهزادی(1339)         ۷.سید حسین بهزادی(1339)      

8.محمد بعرالعین(1348)                 ۹.محمد فتح الله زاده(1348)         

۱۰.جلیل مهری نژاد(1355)             ۱۱.غلامرضا منصوری(1355)      

۱۲.عبدالحمید روانبد(1355)       ۱۳.محمد حسین جمالی(1356)      

۱۴.سید عبدالرسول موسوی نژاد(1357)       1۵.عبدالله صابر دشتی(1359)      

۱۶.احمد رزمی(1361)                        1۷.عبدالمجید عباسی(1365)     

 ۱۸.علی میمنی(1367)                    ۱۹.غلامحسین هادی پور(1374)   

2۰.غلامرضا حاجی نژاد(1374)      ۲۱.سید خلیل هاشمی(1374)          

 2۲.ماشاءالله عالی حسینی(1375)     ۲۳.حسین تیموری(1377)                     

 ۲۴.اسدالله تاجدینی(1382)       

 

 

آب و هوای  خورموج

با توجه به نزدیک شدن به تابستان هوا روز به روز گرمتر و رطوبت هوا افزایش می یابد.از هیمن رو در یک ماه گذشته دمای خورموج بین 16 تا 46 درجه سانتیگراد و رطوبت آن بین 7 تا 77 درصد در نوسان بوده است. در این مدت به میزان 3 میلیمتر بارندگی داشته است.بد نیست بدانید در یک ماه گذشته خورموج گرمترین نقطه استان بوده است.

 

 

خبر

-          زینبی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در بازدید از روستا های کوهپایه مند گفت:با توجه به استعداد ها و قابلیتهای این منطقه در زمینه کشاورزی،دامداری آبرسانی به این روستا ها باید در اولویت برنامه ها باشد.عباسی مدیر آب و فاضلاب روستا یی دشتی:برای تکمیل مطالعات طرح آبرسانی روستاهای کوهپایه مند 300 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است که برای اجرای این پروژه که 13 روستا را شامل می شود 25 میلیارد ریال اعتبار لازم است.زیراهی مدیر امور آب استان نیز تاکید کرد در صورت بهره برداری از طرح آبرسانی کوثر مشکل آب شهرستان دشتی برطرف می گردد.

 

-          "عبدالمجيد شجاع" نماينده دشتستان، "پورفاطمي" نماينده دشتي و تنگستان، و"شكرالهعطارزاده" نماينده بوشهر به وزير جهاد كشاورزي براي رسيدگي به عزل و نصبهاي بدونمعيار و بدون هماهنگي با مديريت ارشد استان تذكر دادند

 

-          بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد مسابقات فوتسال پایگاهای مقاومت استان با حضور 13 تیم از سراسر استان در سالن شهید مهدوی خورموج برگزار گردید که در پایان پایگاه مقاومت شهید عاشوری خورموج به قهرمانی رسید.

 

-          براساس آمار موجود از ابتدای آغاز فصل خرید گندم در استان بوشهر تا پایان اردیبهشت ماه کشاورزان استان 92 هزار تن گندم به مراکز خرید تحویل داده اند.

 

 

/ 9 نظر / 7 بازدید
شعرانی

سلام آقای شاکری خوبيد لطفا از وضعيت دانشگاه آزاد خورموج نيز در وبلاگ بنويسيد يا علی

عبدالحمید-زنگ رياضی

سلام. من هم تو زمان عالی حسينی اونجا بودم. اخلاقش رو که سعيد گفته. ولی بعد ها تو تربيت معلم شده بود استاد معارف. بهش نميومد که قبلا رئيس اداره بوده باشه

meisam

مثل هميشه کامل و خوب بود خسته نباشی

بهروز

سلام وبلاگ خوبی داريد خيلي برام جالبه که یه نفر تو خورموج همچین وبلاگ آپديتی داره و داره شهرستان و شهر رو معرفی می کنه من آدرس وبلاگت رو از سايت خورموج دات کام طور سينا که آدرسش رو با اجازه آقای فقيه حسينی عزيز بالا گذاشتم برداشتم موفق باشيد

كيمياگر

سلام همشهري باعث خوشحالي است وهمچنين ذوق زده شدم به ياد خاطراتم افتادم وقتي وبلاگ شما را ديدم دوست دارم تبادل لينك داشته باشيم به خاطر جبر روزگار از وطن دور هستم سري به ما بزني خوشحال ميشم چشم ها را بايد شست ، جور ديگر بايد ديد واژه ها را بايد شست . واژه بايد خود باد ،واژه بايد خود باران باشد چترهارا بايد بست. زير باران بايد رفت . فكر را ،خاطره را، زير باران برد .

داغ شقايق

سلام آقا محمد ... خوبيد .... ببخشيد .... اين روزها بدجور سرم شولوغه .... راستی اون هاستی که گوگل می داد رو پيدا کردی ؟ من که خيلی وقته پيداش کردم ... ادرسش اينه : http://www.pages.google.com البته بايد جی ميل داشته باشيد ... اگه نداريد خبرم کنيد تا براتون دعوتنامه بفرستم .... يا علی