انتخاب استاد نصرالله اسدی

استاد نصرالله اسدی از فرهیختگان استان بوشهر و از اساتید دانشگاه های استان بوشهر موفق شد برای سومین بار متولی به عنوان منتخب مردم شهر بوشهر به عضویت شورای شهر بوشهر انتخاب گردد. اسدی که از فرزندان دشتی است و سالها در جهت تعلیم و تربیت فرزندان استان بوشهر به فعالیت آموزشی مشغول و کارشناس ارشد مدیریت آموزشی است وی سالیان متمادی مدیر دبیرستان باستانی سعادت بوشهر را عهده دار بوده اند و... وی هم اکنون استاد درسهای آمار و ریاضی دانشگاههای استان بوشهر است.وبلاگ دشتی ها با افتخار انتخاب ایشان را به همه دشتی ها خاصه استاد نصرالله اسدی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بد نیست بدانید اسدی تنها فرد منتخب مردم شهر بوشهر است که به عنوان مستقل به عضویت شورای شهر بوشهر انتخاب شده است.

 

پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات دشتی

به گزارش ایرنا فرماندار دشتي  اعلام كرد: در انتخابات چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري و سومین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا 80درصد از واجدین شرایط رای دراین شهرستان در انتخابات شرکت کردند.رضا جمشيدي افزود:در اين دوره از انتخابات از مجموع  ۵۴هزار واجد شرايط راي دراین شهرستان۴۳هزار و  ۲۷۲نفر آراي خود را به صندوقهاي اخذ راي ريختند..

فرماندار دشتي گفت:براساس نتايج شمارش آراي‌انتخابات سومين دوره شوراهاي اسلامي در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی مجموع آرای ماخوذه 17 هزارو 122 رای است که سیدعبدالمهدی ابطحی با شش هزارو423 رای ،سیده فخرالسادات هاشمی با پنج هزار 719 رای ،غلامرضا قبانی مقدم با سه هزار 976 رای ،علی صمدیان با سه هزارو343 رای و حسین سمیعی منفرد با سه هزاو324 راي به عنوان نفرات اول تا پنجم بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

جمشیدی افزود:همچنین غلامحسین گلبینی با سه هزارو 251 رای ،حسین رضایی حقیقی با دوهزارو 838 رای و علی نجفی با دو هزار و 673 رای در ردبفهای بعدی قرار دارند.

وي اضافه‌كرد: در شهر كاكي نيز از مجموع شش هزار  ۴۸۴راي به صندوق ها ريخته شده سید علی اکبرفاطمی چهار هزارو 7070 رای ،غلامحسین حاجیانی با دو هزارو 550 رای ،احمد دهقان با دو هزارو 539 رای ،عبدالحسین احمدی با دو هزارو 529 رای  و محمد قلندری با دوهزارو 494 رای به عنوان نفرات اول تا پنجم انتخاب شدند.

فرماندار دشتی گفت:همچنین سهراب منصوری با یکهزارو 960 رای ،علی نوروزی با یکهزارو 729 رای و ادریس اولی فرد با یکهزارو 653 رای به عنوان اعضای علل البدل به شوارای شهر کاکی راه یافته اند.

براساس اعلام فرماندار دشتی در شهر خورموج 311 رای و در کاکی 68 رای ریخته شده در صندوقهای اخذ رای شورای اسلامی باطله اعلام شده است.

فرماندار دشتی اظهار داشت:نتیایج شمارش انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای این شهرستان حاکی از پیروزی اصلاح طلبان در این دوشهر است. جمشیدی اعلام کرد:در شهر خوموج مرکز دشتی از پنج نفر منتخب مردم برای شورای اسلامی این شهر 4نفر و در شهر کاکی نیز هر 5 منتخب از اصلاح طلبان هستند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
فرزان اسدی(ابوحنانه)

من لم يشکر المخلوق لم يشکر الخالق سپاس بر مردم شريف بوشهر و درود بر شما اهالی دشتی بنده به نوبه خود از شما وکليه کسانی که در راه خدمتگزاری تلاش می نمايند واز کليه کسانی که با دادن رای به نصراله اسدی ايشان را به عنوان يکی از خدمتگزاران خود انتخاب نمودند تشکر و قدردانی می نمايم.

سعيد طلعتيان

سلام خوبی؟ تبريک به همه اعضای شورا...مخصوصا اقای ابطحي