قبول شدگان دکترا

طبق اطلاع رسیده از خوانندگان همیشه همراه وبلاگ با خبر شدیم در اعلام نتایج دکترا سه نفر از فرهیختگان دشتی نیز موفق به پیزش در دوره دکترا شدند که ضمن سپاس بی نهایت از خواننده بزگوار تبریک ویِژه عرض می کنیم به این سه بزرگوار و خانواده محترمشان و آرزوی موفقیت همه فرزندان دشتی را خواستاریم:

آقایان:

عبدالمهدی صفی نژاد: دکترای ریاضیات باهنر کرمان

روح الله صفی نژاد: دکترای شیمی فیزیک دانشگاه خلیج فارس

محمدرضا زارع پور: دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری  دانشگاه خوارزمی تهران

 بد نیست بدانیم عبدالمهدی و روح الله برادر هستند.

موفقیت گروه و کارگردان دشتیاتی

با خبرشدیم نمایش سور سوگ ایوب که در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان شرکت کرده بود.ضمن کسب موفقیت های متعدد از جمله:

جایزه اول طراحی لباس،موسیقی،بازیگری سوم زن،بازیگر دوم زن،بازیگرسوم مرد،بازیگر اول مرد،کارگردانی دوم و متن دوم که هر دو جایزه اخیر را نوسینده و کارگردان موفق همشهرستانی حسن رضایی کسب کردند  که با این آرا به جشنواره منطقه ی فجر راه یافتند.

حسن رضایی دانش آموخته کارشناسی ارشد نمایش نامه نویسی از دانشگاه آزاد بوشهر هستند و با توجه به مسئولیتشان در صدا و سیمای مرکز بوشهر پیش از این نیز موفقیت های متعددی در جشنواره های کشوری سازمان صدا و سیما کسب کرده اند.

بد نیست بدانیم مدیریت گروه فوق که عنوان آن هیرو است را ابراهیم شاکری مطلق کارگردان تئاتر و مدیر انجمن نمایش خورموج برعهده داشتند.

وبلاگ دشتی ها با آرزوی موفقیت دشتی ها در امور فرهنگی و هنری باافتخار موفقیت فوق را به کل گروه،حسن رضایی و ابراهیم شاکری تبریک عرض می کند.

 

در پست های آتی خواهید خواند:

+ دانشجویان دشتیاتی دانشگاه های تهران

+ دبیران دشتی در آنسوی مرزها!

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موسنو خورموجی

سلوم بلبل[گل]نک دوفاردی چه واون که ک ات فیلترینگ رو بروندن دوفاردی جر واوسن چه؟؟؟؟ی سر جرا که مطابک معمول دیارن کن!!!!! ای راسی مو سالی دی خدا ب خواد ام میت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی خورموج امتحان هایم ازت انظارمن اسم مم سالی دی هم موکیا تو وبت جز کبول شدگان بنیسی حتمنا نه یادت بیشوا..........

موسنو خورموجی

به[زودباش]نظرات وازن خا؟؟؟؟پس دففاردی تبریکات صمیمانه حغیر را پذیرا بش از ره دیییییییییییییییییییییییییییر[گل]

مریم

فقط دانشجویان تهران؟ اسم بقیه دانشجو ها رو نمیزنید؟ خوب اونا هم خیلی تلاش کردن در ضمن رشتشون هم خیلی بهتر از بچه های تهرانه بله

یک دشتی در جواب آقای محمد زاده

سلام برادر گرامی اگر ما می گوییم که نوشته های موهن ان نفر را نمایش ندهند به علت سخیف و ضد اخلاقی بودن نوشته هاست نه محض خوشامد یا بدآمد آقای کامران نجف زاده و امثالهم که نمی دانند دشتی کجاست و فرزندان دشتی از دشت دشتی چه بهره گرفته اند جز حرمان و محرومیت روزافزون . کامران نجف زاده برای شما بت است نه ما او غیر از بازگویی چهارتا خبر شش قلوزاییدن یک بز در دوقوز آباد سفلی و یا فوتبال بازی گربه کذام درد ورنج وغم و هم مردم را بازگفته است؟!

یک دشتی در جواب یک دشتی

وبلاگ دشتی ها مدتهاست محلی برای توهین شده است خدا همه را هدایت کند

دشتی

سخنی با آقای محمدم مدیر محترم وبلاگ وزین دشتی ها با سلام برادرعزیز ظاهرا جنابعالی با تز روشنفکری و با نیت صادقانه و با اعتقاد به اصل ازادی بیان تمام کامنت هارا صرفنظر از نوع کلام و میزان بار معرفتی جملات بکاررفته در کامنت و بدون هیچگونه بازخوانی نظر و نظارت بر آن ‘ تایید می کنی ونمایش می دهید که ازین رهگذر باب سو’استفاده برخی جاهلان بازمانده از صراط مستقیم باز شده است . مرا با جاهلان سخنی نیست اما با شما که عالم می نمایانید هست : برادر عزیز ! آزادی و نمایش بی قید وحصر نظرات موهن به اسم آزادی بیان فقط باید برای آندسته از کاربرانی باشد که مسوولیت پذیر هستند و هویت خود را صحیحا درج می کنند و شما نیز یقین به نام ونشانی آنها دارید . وگرنه به هیچ وجه آزادی نیست که شما گرگ خون آشام را به جمعیت انسانها راه بدهید به اسم اینکه آزادی ابراز وجود وعقیده هست یا خرسی و کفتار وحشی صحنه سیرک را بدون حفاظ آزاد بگذارید تا به وسط جمعیت تماشاچی حمله ور شوند برادر عزیز ! چنین برداشت جنابعالی از مقوله آزادی جز عقده گشایی عده ای عنان بریده ی جاهل و تالمات صاحبنظران بازدیدگر فرهیخته نتیجه ای نداشته است .

دشتی

بنابراین شایسته وبلکه بایسته است تمام نظرات را نظارت نموده و با احساس مسوولیت بیشتر در قبال کاربران فرهیخته وبلاگ تان و حفظ حریم ایشان از چنگال جهالت جاهلان ‘ از تایید هرگونه نظرات موهنی که نویسنده اش مجهول باشد خودداری کنید تا بدینوسیله باعث رشد شجاعت کلام وبیان در پرتو احساس مسوولیت شوید اگر کسی باشد به به سخن توهین آمیزش معتقد ومتعصب باشد نبایسد خودرا پشت نام ونشان مجهولی پنهان نماید . شما ه مسوولیت دارید که با حذف ونمایش ندادن نظرات موهنی که نویسندگان ناشناس , روح وجدان ومسوولیت و شجاعت را در کالبد اینان بدمید. اگر چنین نکنید هیچیک از کابران فرهیخته نام نشان دار حاضر به درج نظر نخواهند بود در کارزاری که حریف از دید پنهان است چگونه می توان خودرا نشان داد و جنگید ؟ نتیجه اینکه ازین پس تمام کامنتهای شما با اسم مستعار خواهد بود!!!

دشتی

حقیر نمی گویم که نظرات فحش وتوهین را نمایش ندهید. برعکس نمایش بده حتی کلمات رکیک را سانسور نکن اما به شرطی که نویسنده اش آنقدر شجاعت داشته باشد که به درستی نام ونشانش را بازگفته باشد و شما هم یقین داشته باشید که نظر از همین شخص منتسب ابراز شده باشد. با این فاکتورها اگر کسی حاضر بشود نظربدهد ولو فحش وناسزا این عین آزادی بیان است شالوده آزادی بیان مسوولیت شناسی و شجاعت است والسلام

هکال/داود بستان

با عرض سلام خدمت دوست عزیزم من در وبلاگم در مورد یک آیین قدیمی در روستای عزیزم میانخره نوشته ام البته قبلاَ عکسی در مورد نوشته ام زده بود که قرار بود خوانندگان حدس بزنند خوشحال میشم بیایید و بخوانید منتظرم فرزند کوچک دشتی بزرگ:د.بستان یا حق

هکال/داود بستان

با عرض سلام خدمت دوست عزیزم من در وبلاگم در مورد یک آیین قدیمی در روستای عزیزم میانخره نوشته ام البته قبلاَ عکسی در مورد نوشته ام زده بود که قرار بود خوانندگان حدس بزنند خوشحال میشم بیایید و بخوانید منتظرم فرزند کوچک دشتی بزرگ:د.بستان یا حق