تبریک ،دلیران دشتی لیگ برتری شد

امشب خورموج غرق در شادی

بی اغراق دشتی در طول تاریخ خود صاحب عناوین و لقب های زیادی شده بود بواسطه مردمانش اما همواره با همه شایستگی هایی که داشتن تاکنون نتونسته بودند در رشته ورزشی که اینقد در بورس توجه و اهمیت  همه ایرانیان قرار دارد خوش بدرخشد(دشتی درخشش قهرمانی بلامنازع و عضویت سراسری دختران خورموجی در تیم ملی سافت بال و قهرمانی های متعددکشوری در اسکیت سرعت بانوان را درکارنامه خود داشته و دارد)تا امشب این طلسم شکسته شد و برای اولین بار در تاریخ ورزش دشتی آنهم در ورزش محبوب والیبال لیگ برتری شد تا این پیام غرور انگیز در هر شبکه اجتماعی واز هر دشتیاتی ب گوش و چشم بیاید که صعود کردیم ،لیگ برتری شدیم  و در پی آن جوانان خورموجی سوار بر موتورسیکلت ها با شور و شعفی بی نظیر ب خیابان ها بیایند و ب قول دشتی ها گفتنی خورموج رو  سرشون بزارند تا خود یادآوری باشه ب  مسئولین که چگونه میشه مردمانی  رو در شادی غرق کرد اگه هواشو داشته باشن اگه این گوشزد رو نشنیده نگیرن که از همین امشب باید فکری ب حال این تیم جوان وغرور آفرین کنن تا در لیگ برتر نیز مقتدارانه گام برداره غرور درو کنه واسه مردمانی که همیشه با کمترین ها ساختن و هنوز هم می سازن مردمانی که کوچکترین حقشون اینه که جووناشون رو همیشه خوشحال ببینن ،مثه امشب  میشه که ب اینجایی بودنشون خوشحالن کیفورن و ب فرداشون امیدوارتر شدن بزار حالا که بحث امید شد یه تلنگرم ب دولت تدبیر امید بزنم _که همه مون با شور انتخابات امیدوارشدیم _ بگیم هوامون رو داشته باشین بزارین این نهال امید پا بگیره تو استان ما بهش بها بدین کمکش کنین دستش رو بگیرین....

بدانید همه  مان نگران از دست دادنشیم از همین امشبی که غرق شور و شعفیم آخه اینجا رو استان بوشهر میگن و هر اتفاقی در اون دور از انتظار نیست شاهین رو یادآوری می کنم تلخ!اینکه وانگذارینش ب هر دلیل زبانم لال واگذارش نکنین!!میزبانی رو هم واقعن ب خورموج بدین سالنش بدین ،وقتی تونستن حامی باشن تیمی رو که بره لیگ برتر حتمن لیاقت سالنی با گنجایش بالاتر از این رو داره بدونید و می دونیم که دشتی ها تیمشون رو رها نمی کنن همونجور که همه جوره پشت و پناهش بودن تاحالا دلگرمی بازیکناش هم ب این تماشاگراست که لحظه ی تنهاشون نزاشتن تو این سالن تنگ نحیف...کوتاه سخن به قول اون پیامه که گفت:اکنون نیازمند یاری سبزتانیم مردان تدبیر و امید ملت...

 

 حمایت مسئولین برای اقتدار دلیران دشتی در لیگ برتر

دشتی ها;پس از باخبر شدن خبر غرور انگیز صعود تیم والیبال دلیران دشتی طی تماسی که با جناب کردی مدیر عامل تیم والیبال دلیران دشتی داشتم گپ و گفتی صورت گرفت که  بخشی از مهمترین صحبت های ایشان را در ادامه خواهیم خواند:

+ جناب کردی که بواسطه جلسه کمیته انضباطی مجبور شده امشب را ب جای اصفهان در تهران باشد اعلام کرد فردا باید ساعت 10 صبح درجلسه کمیته انضباطی که در فدراسیون برگزار می شود شرکت کند راجع ب جریانات پیش آمده در بازی روز چهارشنبه مقابل ذوب آهن در اصفهان ،علی رغم آنکه پیش از این بدون برگزاری رایی غیابی مبنی بر آنکه بازی سوم(که دیگر وجود خارجی ندارد بواسطه صعود)باید بدون تماشاگر برگزار شود.

+ مبلغ 60 ملیون ریال بابت پاداش 200 هزار تومانی برد ذوب آهن در روز چهارشنبه و 100 هزار تومان بابت برد بازی مقاومت شهرداری ارومیه در ارومیه که مجموع 300 هزار تومان ب بازیکنان و کادر فنی امروز پرداخت شد.

+ بابت این برد شادی آفرین نیز 200 هزار تومان در نظر گرفتیم که سعی اینه بیشتر بشه که در اسرع وقت ب بازیکنان و کادر فنی جهت تقدیر تقدیم می شود.

+ همه مسئولین از حجه الاسلام پورفاطمی نماینده مردم در مجلس  تا استاندار قول های مساعدی دادند امید که با برآورده کردن آن قول ها بتونیم تیم رو با ساماندهی بهتر  برای لیگ برتر آماده کنیم.

+ از همه خاصه از زحمات اکبر غلامی که همه جوره پای تیم ایستاده و همه تماشاگران فهیمی که بی دریغ مارا همراهی کردند تشکر می کنم امیدوارم این همراهی ادامه داشته باشد.و سپاس ویژه از اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان که با کمک 50ملیون  ریالی ما رو در این هزینه کرد این تیم همراهی کردند.

+ با توجه ب دعوت برنامه ورزش۵شبکه استانی پنج شنبه در برنامه حاضر خواهم بود تا ب طور مفصل راجع ب این صعودو تیم دلیران دشتی با مردم صحبت کنیم.

برد از نوع لیگ برتری شدن

رییس هیات والیبال شهرستان دشتی استان بوشهر شامگاه یکشنبه درگفت وگو با ایرنا گفت: تیم دلیران دشتی عصر امروز دردیداردوم مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول والیبال کشور که به میزبانی تیم ذوب آهن دراصفهان برگزار شد با نتیجه 3 بر1 در مقابل حریف خود به پیروزی رسید و برای اولین بار به عنوان نماینده استان بوشهربه لیگ برتروالیبال کشور راه یافت.

اکبرغلامی نژاد اضافه کرد: تیم دلیران دشتی در این مسابقه در گیم های اول، دوم و چهارم و با نتایج 25بر22، 25بر17 و26 بر24 برمیزبان خود ذوب آهن اصفهان به برتری رسید وتنها گیم سوم را با نتیجه 25بر19 به حریف واگذارکرد.

وی افزود: تیم دلیران دشتی درمجموع در دوبازی رفت وبرگشت و با نتایج مشابه 3بر1 ذوب آهن اصفهان را شکست داد.

غلامی نژاد، این پیروزی و صعود تیم دلیران دشتی را به مردم استان بوشهر تبریک گفت وازحمایت ها وتشویق های بسیارگرم تماشاگران درطول این مسابقات تقدیر کرد.

وی اضافه کرد: حضور درلیگ برتر والیبال کشورباعث شادی وشور ونشاط مردم وجوانان شهرستان دشتی واستان بوشهر شده است و شکوفایی وکشف استعدادهای جوانان ورزشکار استان بوشهردر پی خواهد داشت.

غلامی نژاد از مردم و مسوولان استان بوشهر خواست تا تیم والیبال دلیران دشتی را که سال آینده در لیگ برتر والیبال کشور بازی خواهد کرد حمایت کنند.

مراسم بزرگداشت آقا سید محسن فردا در تهران

/ 6 نظر / 5 بازدید
بامداد

سلام و تبریک ولی ممد جان چه فایده داره سالن که نداریم و حتمن اجازه میزبانی هم دریافت نمیکنیم. الان اگه ما یک سالن 2000 نفری (حداقلش ) بخوایم کجا باید داد بزنیم. کی رو باید ببینیم؟

وبلاگ فکسنو(جلیل دانایی فر)

با سلام خدمت آقا محمد.این وبلاگ شما خیلی فرا تر از وبلاگ می باشد.چرا تبدیل به سایت نمیشه.مطالب شما بسیار به روز و قوی میباشد.پیداست که خیلی تلاش میکنی.آفرین بر شما .موفق باشی

ماتم زده

جناب دشتی ها شما که دم از یکپارچگی و اتحاد دشتی می زنید! درحالی که مردم در کاکی در غم از دست دادن سید جلیل القدر و والامقام اسوه مردمداری آقا سیدمحسن پورفاطمی عزادار و سوگوار هستند و هنوز بیرق های سیاه در سطح منطقه کاکی در حال نصب است شما غرق در شادی تیم والیبال هستید!! خسته نباشید مبارکتون باشه.

دل سوخته

متاسفم برای تنگ نظری آقایان خورموجی که علیرغم اینکه در شهرهای مختلف استان برای مرحوم حجه الاسلام سیدمحسن پورفاطمی مراسم برگزار کردند و ادای احترام نمودند اما بجز یک پرچم سیاه در بلوار ورودی از سمت جنوب و یک بنر از طرف شورای شهر در میدان خالوحسین چیز دیگری از آنها دیده نشد. بازهم ادعای اتحاد دارید؟ این است غنای فرهنگی؟! این است نگین فرهنگی؟ حالا هم که به خاطر مسابقه والیبال کارناوال شادی در خورموج راه انداخته اند.

لیلی

در جواب دل سوخته و ماتم زده دیگه خسته شدیم از این جور حرفها. هر چی جای خودش لازمه به اون توجه بشه . شما می‌دونید تنگ نظری یعنی چی؟

در پاسخ به لیلی

پاس داشتن حرمت سیادت تنگ نظریه؟! در عزا و ماتم دیگران کارناوال شادی و پایکوبی راه انداختن حرکت فرهنگیه؟!! مردم هنوز حرکت های نسنجیده و توهین آمیزی که در ماه مبارک رمضان نسبت به سادات شریف و والامقام کاکی انجام شد را فراموش نکرده اند. لابد اون حرکت تنگ نظری نبوده است!!!