مینی بوس موجود نیست!!!

هر ساله با فرارسیدن تابستان یکی از معضلات مهمی که مسیر خورموج - بوشهر را برای مسافران آن به کابوسی مبدل می کندکمبود مینی بوس به عنوان شاخص ترین وسیلع نقلیه مسیر ارتباطی مذکور است. این مسئله امسال با توجه به سهمیه بندی شدن بنزین به معضلی حاد بدل شده است چرا که همزمان با تابستان سفرهای برون استانی مردم که اغلب به مقصد مشهد مقدس است سیر صعودی پیدا یمی کند و به دلایل متعدد اغلب با مینی بوس صورت می گیرد همانطور ه ذکر شد به دلیل سهیمیه بندی بنزین  متقاضیان استفاده از مینی بوس ها نیز بمراتب از سالهای گذشته بیشتر شده  و در نتیجه اکثر مینی بوس ها برای انجام مسافرتهای مورد اشاره در شهرستان حضور فیزیکی ندارند از همین رو باعث شده است که مسافران برای رفت و آمد مسیر مذکور دچار زحمات مضاعفی شوند که شید مهمترین آنها از دست دادن زمان و اعصاب و روان آرام خود در حین انتظار برای مینی بوس باشد.انتظاری  که همراه با مشاجره و حتی درگیریهای نیز همراه باشد...چرا؟

با توجه به اینکه هر ساله در این ایام رفت و آمد مردم با این مشکل مواجه است چرا تدبیری اندیشیده نمی شود تادیگر شاهد این مسئله نباشیم.؟؟امید تابستان آینده به فکر باشیم  هرچند چشمان آب....

دشتی چقدر بخشنده است؟؟!!

جشنواره قرآني " آسماني‌ها "  استان بوشهر در خورموج

جشنواره مسابقات قرآني ويژه اعضاي كانون‌هاي فرنگي و هنري مساجد استان بوشهر با عنوان " آسماني‌ها" روزپنجشنبه در شهر خورموج مركز شهرستان دشتي اين استان گشايش يافت.رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان دشتي درآيين گشايش اين جشنواره گفت: در اين مسابقات ‪ ۱۵۰‬نفر از پسران و دختران عضو كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان بوشهر شركت دارند. حسين باغداری افزود: اين مسابقات به مدت دو روز در سه مسجد شهر خورموج برگزار مي‌شود. وي بيان كرد: شركت‌كنندگان در اين جشنواره‌دررشته‌هاي حفظ،قرائت، مفاهيم، ترتيل، صحيح خواني حمد و سوره و اذان مسابقه مي‌دهند. باغداری اضافه كرد: نفرات برتر اين جشنواره به مسابقات كشوري كه شهريور ماه امسال در قزوين برگزار مي‌شود، راه مي‌يابند.

/ 0 نظر / 5 بازدید