توقف عمليات اجرايي نخستين واحد توليد كربنات كلسيم رسوبي خاورميانه

چهاردهم بهمن ماه سال گذشته در حالی خبر آغاز عمليات اجرايي نخستين واحد توليد كربنات كلسيم رسوبي خاورميانه با حضور مسئولین شهرستان دشتی و مدیران کل ادارات استان مخابره شد که امید می رفت تا قبل از پایان سال آتی به بهره برداری رسد و رنسانسی در عرصه معادن استان خاصه دشتی اتفاق خواهد افتاد.

 اما طی تماس مدیر عامل شرکت آهک هیدارته با وبلاگ دشتی ها اظهار داشتند: وعده های داده شده از سوی صندوق ذخیره ارضی توسط بانک رفاه در خصوص تامین اعتبار ارضی جهت اجرا پروژه مذکور محقق نشده و احتمال تاخیر اجرا و یا توقف کامل پروژه دور از ذهن نیست. مهندس مسکوچی افزودند: که به هرکجایی که به نظر می رسیده با مراجعه آن مشکل تامین اعتبار حل شود سر زده ولی تا کنون نتیجه ای حاصل نکرده اند.در ضمن وی اضافه کردند حتی برخی پیشنهاد می دادند که حاضرند مابه ازای رایزنی لازم هزینه ای!! را بگیرند. که وی تا کنون از این کار خودداری کرده اند. اما شاید فراتر از این مسائل این است که جایگاه کارآفرین و ...بماند....

بدنیست بدانید:

پروژه یاد شده قرا بود با سرمايه‌گذاري ارزي هفت ميليون ‪۲۰۰‬ هزار يورو و ‪ ۱۰۰‬ميليارد ريال که اعتبار ارزي اين طرح ازمحل صندوق ذخيره‌ارزي توسط بانك رفاه كارگران تامين می شد و در قالب طرح توسعه شركت تعاوني آهك هيدراته بوشهر در روستاي عربي شهرستان دشتي به اجرادرمی آمد.که اشتغالزایی قریب به 150 نفر را به همراه داشت.

۳۰‬ميليارد ريال براي توسعه و تجهيز مدارس دشتي بوشهر اختصاص يافت

عدم ابلاغ حکم شهردار کاکی!!

شنیده ها حاکی از آن است که با گذشت قریب به یکماه از انتخاب احمد زارع از سوی شورا شهر کاکی به عنوان شهردار کاکی تا کنون حکم ایشان ابلاغ نشده است و این در حالی است که زارع با رای قاطع اعضای شورای شهر و رضایت تام مردم کاکی به این سمت انتخاب گردیده است. اما مثل اینکه استانداری به دلیل سابق سیاسی زارع از امضا حکم ایشان تا کنون خودداری کرده است. بد نیست بدانید زارع از فرهنگیان کاکی و سالها مدیریت دبیرستان شهید بهشتی و ریاست آموزش و پرورش کاکی را عهده دار و در ضمن مسئولیت ستاد دکتر معین و خاتمی را در دوران انتخابات ریاست جمهوری عهداه دار بوده اند. 

/ 1 نظر / 5 بازدید
سعيد مسلمی

تا کی بايد اين مملکت فدای جناح بازی شود خدا می داند،آخه کی لايق تر از زارع