انتخابات در دشتی

رضا جمشیدی در جلسه هیئت بازرسان انتخابات ریاست‌جمهوری در شهرستان دشتی اظهار داشت: با توجه به حساس بودن انتخابات و حضور گسترده مردم در 22 خرداد امید استکبار با سرکردگی آمریکا به یأس تبدیل می‌شود و مردم با هر رأی تیری به قلب دشمن شلیک می‌کنند.
وی در ارتباط با نقش بازرسان افزود: نقش بازرسان در انتخابات بسیار حائز اهمیت است و مسئول هستند تا از آرای مردم با جدیت صیانت کنند.
جمشیدی با توجه به موضع‌گیری اخیر آمریکا نسبت به ایران گفت: فراموش نکرده‌ایم که وزیر امورخارجه آمریکا خواستار محو شدن ایران بود و امروز رئیس‌جمهور این کشور دستیابی ایران به انرژی هسته‌ای را حق مسلم ما می‌داند و این حاصل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر استکبار است.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی با وحدت ملت آمده است و اینک انقلاب اسلامی الگوی سایر کشورها است و انقلاب ایران به درختی تنومند تبدیل شده و باید حافظ این درخت باشیم.
رئیس هیئت بازرسی نیز با تأکید بر بی‌طرفی بازرسان گفت: وظیفه بازرسان بی‌طرفی، صیانت از آرا و کنترل است و لحظه به لحظه به ستاد باید گزارش دهند.
امرالله فاریابی با اشاره به تعداد شعبه‌ها گفت: شهرستان دشتی در بخش مرکزی 36 شعبه وجود دارد که 23 شعبه ثابت و 13 شعبه سیار است.
وی اضافه کرد: تعداد بازرسان بخش مرکزی 36 نفر بازرس ثابت و هشت سربازرس، در بخش کاکی 25 بازرس و سه سربازرس و در بخش شنبه و طوج 10 بازرس و دو سربازرس انجام وظیفه می‌کنند.
محمد حسینی، حراست فرمانداری دشتی و عضو هیئت بازرسان نیز تصریح کرد: تلاش برای برطرف کردن مشکلات و انعکاس به موقع خبر و اطلاعات به مبادی ذیربط و برشمردن وظایف خطیر بازرسی، جایگاه و اهمیت بازرسان و نقش آنان در امر انتخابات، اجرای صحیح قوانین و مقررات انتخابات و حفظ کامل بی‌طرفی بازرسان مورد انتظار است.

/ 0 نظر / 5 بازدید